

Керамічна плитка Декор 2.3x29.8 Uniwersalna Listwa Szklana Paradyz Karmazyn з колекції Universal glass slats Paradyz виробництва Польща хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор 2.3x29.8 Uniwersalna Listwa Szklana Paradyz Karmazyn найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 2.3см і довжина плитки дорівнює 29.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3003 Рубіново-червоний Pantone 202. |
Декор 2.3x29.8 Uniwersalna Listwa Szklana Paradyz Karmazyn з колекції Universal glass slats Paradyz може бути прочитано англійською мовою як "Декор 2.3x29.8 Юніварсолнєй Лістуо Сзкленєй Паредйз Кармезйн з колекції Юніварсел глес слетс Паредйз", на неправильно прочитаном як "Декор 2.3x29.8 Універсална Ліства Сзклана Парадюз Кармазюн з колекції Універсал гласс слатс Парадюз". Виробник цієї плитки Paradyz може бути помилково написаний як Paradyz, Паредйз, Парадюз і навіть як Зфкфвня, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 2.3 × 29.8 см |
| Вага | 1.62 кг |
| Країна | Польща |
| Бренд | Paradyz |
| Серія | Universal glass slats |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.08 |
| Товщина | 8 мм |
| Штук в упаковці | 12 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Вид | Декор |
| hsv(0,89,53) HEX: #870f0f RGB: 135, 15, 15 | RAL Design: 030 30 45 Blood Red (Кроваво-Червоний)RAL Classic: 3003 Рубіново-червонийPantone: 202 202 | |
| hsv(9,64,65) HEX: #a64c3c RGB: 166, 76, 60 | RAL Design: 030 40 50 Hibiscus Red (Червоний Гібіскус)RAL Classic: 3033 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-рожевийPantone: 7524 7524 | |
| hsv(0,80,59) HEX: #961e1e RGB: 150, 30, 30 | RAL Design: 030 30 45 Blood Red (Кроваво-Червоний)RAL Classic: 3001 Сигнальний червонийPantone: 1955 1955 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63







5 reviews for Декор 2.3x29.8 Uniwersalna Listwa Szklana Paradyz Karmazyn з колекції Universal glass slats Paradyz