Декор 2.3x97.7 Uniwersalna Listwa Szklana Paradyz Ivory Fazowana з колекції Universal glass slats Paradyz



Керамічна плитка Декор 2.3x97.7 Uniwersalna Listwa Szklana Paradyz Ivory Fazowana з колекції Universal glass slats Paradyz виробництва Польща хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор 2.3x97.7 Uniwersalna Listwa Szklana Paradyz Ivory Fazowana найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 2.3см і довжина плитки дорівнює 97.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Декор 2.3x97.7 Uniwersalna Listwa Szklana Paradyz Ivory Fazowana з колекції Universal glass slats Paradyz може бути прочитано англійською мовою як "Декор 2.3x97.7 Юніварсолнєй Лістуо Сзкленєй Паредйз Айворі Фезоууонєй з колекції Юніварсел глес слетс Паредйз", на неправильно прочитаном як "Декор 2.3x97.7 Універсална Ліства Сзклана Парадюз Іворі Фазована з колекції Універсал гласс слатс Парадюз". Виробник цієї плитки Paradyz може бути помилково написаний як Paradyz, Паредйз, Парадюз і навіть як Зфкфвня, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 2.3 × 97.7 см |
| Вага | 5.28 кг |
| Країна | Польща |
| Бренд | Paradyz |
| Серія | Universal glass slats |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.27 |
| Товщина | 8 мм |
| Штук в упаковці | 12 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Матова |
| Вид | Декор |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63












3 reviews for Декор 2.3x97.7 Uniwersalna Listwa Szklana Paradyz Ivory Fazowana з колекції Universal glass slats Paradyz