

Керамічна плитка Плитка 25x75 Tolio Beige Sciana Rekt. з колекції Tolio-Toli Paradyz виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 25x75 Tolio Beige Sciana Rekt. найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 75см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 7443. |
Плитка 25x75 Tolio Beige Sciana Rekt. з колекції Tolio-Toli Paradyz може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 25x75 Толє Бейдж Сшіанєй Рект. з колекції Толє Толі Паредйз", на неправильно прочитаном як "Плитка 25x75 Толіо Беіге Скіана Рект. з колекції Толіо Толі Парадюз". Виробник цієї плитки Paradyz може бути помилково написаний як Paradyz, Паредйз, Парадюз і навіть як Зфкфвня, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 25 × 75 см |
| Вага | 21.06 кг |
| Країна | Польща |
| Бренд | Paradyz |
| Серія | Tolio-Toli |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.30 |
| Товщина | 9 мм |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Біла гліна |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Плитка 25x75 Tolio Beige Sciana Rekt. з колекції Tolio-Toli Paradyz