Сходовий елемент 14.8x71 Tecniq Bianco Listwa Mix Paski з колекції Tecniq Paradyz
Знято з виробництва


Керамічна плитка Сходовий елемент 14.8x71 Tecniq Bianco Listwa Mix Paski з колекції Tecniq Paradyz виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Сходовий елемент 14.8x71 Tecniq Bianco Listwa Mix Paski найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 14.8см і довжина плитки дорівнює 71см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Сходовий елемент 14.8x71 Tecniq Bianco Listwa Mix Paski з колекції Tecniq Paradyz може бути прочитано англійською мовою як "Сходовий елемент 14.8x71 Текнік Біанко Лістуо Мікс Пескі з колекції Текнік Паредйз", на неправильно прочитаном як "Сходовий елемент 14.8x71 Теснікь Біанко Ліства Мікс Паскі з колекції Теснікь Парадюз". Виробник цієї плитки Paradyz може бути помилково написаний як Paradyz, Паредйз, Парадюз і навіть як Зфкфвня, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 14.8 × 71 см |
| Вага | 9.6 кг |
| Країна | Польща |
| Бренд | Paradyz |
| Серія | Tecniq |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.53 |
| Товщина | 10 мм |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| PEI | V |
| Вид | Елемент сходу |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,0) HEX: #000000 RGB: 0, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(0,14,41) HEX: #695a5a RGB: 105, 90, 90 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




5 reviews for Сходовий елемент 14.8x71 Tecniq Bianco Listwa Mix Paski з колекції Tecniq Paradyz