

Керамічна плитка Плитка 30x30 Scandiano Rosso Stopnica Narozna 30X30 з колекції Scandiano Paradyz виробництва Польща хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 30x30 Scandiano Rosso Stopnica Narozna 30X30 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3012 Біжево-червоний Pantone 4725. |
Плитка 30x30 Scandiano Rosso Stopnica Narozna 30X30 з колекції Scandiano Paradyz може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 30x30 Скеніано Росо Стопнікєй Нарознєй 30X30 з колекції Скеніано Паредйз", на неправильно прочитаном як "Плитка 30x30 Скандіано Россо Стопніка Нарозна 30X30 з колекції Скандіано Парадюз". Виробник цієї плитки Paradyz може бути помилково написаний як Paradyz, Паредйз, Парадюз і навіть як Зфкфвня, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 22.9 кг |
| Країна | Польща |
| Бренд | Paradyz |
| Серія | Scandiano |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.90 |
| Товщина | 11 мм |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Структурна |
| PEI | III |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(24,45,65) HEX: #a6795b RGB: 166, 121, 91 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(24,42,71) HEX: #b58769 RGB: 181, 135, 105 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(24,50,59) HEX: #96694b RGB: 150, 105, 75 | RAL Design: 060 50 30 Mustard Brown (Коричнева Гірчиця)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 4715 4715 | |
| hsv(30,33,71) HEX: #b59779 RGB: 181, 151, 121 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7530 7530 | |
| hsv(30,31,76) HEX: #c2a486 RGB: 194, 164, 134 | RAL Design: 075 70 20 Light Pumpkin Brown (Світло-Коричнева Гарбуз)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 407 407 | |
| hsv(20,38,47) HEX: #78594a RGB: 120, 89, 74 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 7518 7518 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 30x30 Scandiano Rosso Stopnica Narozna 30X30 з колекції Scandiano Paradyz