

Керамічна плитка Плитка 30x30 Scandiano Brown Klinkier з колекції Scandiano Paradyz виробництва Польща хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 30x30 Scandiano Brown Klinkier найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6012 Чорно-зелений Pantone 7546. |
Плитка 30x30 Scandiano Brown Klinkier з колекції Scandiano Paradyz може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 30x30 Скеніано Броуун Клінкір з колекції Скеніано Паредйз", на неправильно прочитаном як "Плитка 30x30 Скандіано Бровн Клінкіер з колекції Скандіано Парадюз". Виробник цієї плитки Paradyz може бути помилково написаний як Paradyz, Паредйз, Парадюз і навіть як Зфкфвня, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 24.96 кг |
| Країна | Польща |
| Бренд | Paradyz |
| Серія | Scandiano |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.99 |
| Товщина | 11 мм |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Структурна |
| PEI | III |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | антрацит |
| hsv(180,25,24) HEX: #2e3d3d RGB: 46, 61, 61 | RAL Design: 200 20 05 Concealed Green (Захисний Зелений)RAL Classic: 6012 Чорно-зеленийPantone: 7546 7546 | |
| hsv(180,33,18) HEX: #1f2e2e RGB: 31, 46, 46 | RAL Design: 200 30 10 Tree Bark Green (Зелена Деревна Кора)RAL Classic: 6012 Чорно-зеленийPantone: 6 Black 6 | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,17,35) HEX: #59594a RGB: 89, 89, 74 | RAL Design: 110 40 10 Stump Green (Тускло-Зелений)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63


















5 reviews for Плитка 30x30 Scandiano Brown Klinkier з колекції Scandiano Paradyz