

Керамічна плитка Декор 29.8x29.8 Sari Bei. Moz.pra.k.2,3X2,3 з колекції Sari-Sarigo Paradyz виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор 29.8x29.8 Sari Bei. Moz.pra.k.2,3X2,3 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.8см і довжина плитки дорівнює 29.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Декор 29.8x29.8 Sari Bei. Moz.pra.k.2,3X2,3 з колекції Sari-Sarigo Paradyz може бути прочитано англійською мовою як "Декор 29.8x29.8 Сарі Бей. Моз.пре.к.2,3гз2,3 з колекції Сарі Саріго Паредйз", на неправильно прочитаном як "Декор 29.8x29.8 Сарі Беі. Моз.пра.к.2,3кс2,3 з колекції Сарі Саріго Парадюз". Виробник цієї плитки Paradyz може бути помилково написаний як Paradyz, Паредйз, Парадюз і навіть як Зфкфвня, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29.8 × 29.8 см |
| Вага | 8.73 кг |
| Країна | Польща |
| Бренд | Paradyz |
| Серія | Sari-Sarigo |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.80 |
| Товщина | 8.5 мм |
| Штук в упаковці | 9 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Біла гліна |
| Поверхня | Глянцева |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Декор 29.8x29.8 Sari Bei. Moz.pra.k.2,3X2,3 з колекції Sari-Sarigo Paradyz