

Керамічна плитка Плитка 20x60 Maloli Nero Sciana A Struktura з колекції Maloli Paradyz виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20x60 Maloli Nero Sciana A Struktura найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9005 Чорний бурштин. |
Плитка 20x60 Maloli Nero Sciana A Struktura з колекції Maloli Paradyz може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20x60 Мололі Наро Сшіанєй Ей Страктєрєй з колекції Мололі Паредйз", на неправильно прочитаном як "Плитка 20x60 Малолі Неро Скіана А Структура з колекції Малолі Парадюз". Виробник цієї плитки Paradyz може бути помилково написаний як Paradyz, Паредйз, Парадюз і навіть як Зфкфвня, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 60 см |
| Вага | 15.46 кг |
| Країна | Польща |
| Бренд | Paradyz |
| Серія | Maloli |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.96 |
| Товщина | 9 мм |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Біла гліна |
| Поверхня | Глянцева |
| Вид | Плитка |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,0) HEX: #000000 RGB: 0, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









5 reviews for Плитка 20x60 Maloli Nero Sciana A Struktura з колекції Maloli Paradyz