

Керамічна плитка Плитка 16x65.5 Maloe Bianco Gres Szkl. Rekt. Mat. з колекції Maloe Paradyz виробництва Польща хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 16x65.5 Maloe Bianco Gres Szkl. Rekt. Mat. найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 16см і довжина плитки дорівнює 65.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 413. |
Плитка 16x65.5 Maloe Bianco Gres Szkl. Rekt. Mat. з колекції Maloe Paradyz може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 16x65.5 Молоі Біанко Грс Сзкл. Рект. Мет. з колекції Молоі Паредйз", на неправильно прочитаном як "Плитка 16x65.5 Малое Біанко Грес Сзкл. Рект. Мат. з колекції Малое Парадюз". Виробник цієї плитки Paradyz може бути помилково написаний як Paradyz, Паредйз, Парадюз і навіть як Зфкфвня, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 16 × 65.5 см |
| Вага | 25.2 кг |
| Країна | Польща |
| Бренд | Paradyz |
| Серія | Maloe |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.05 |
| Товщина | 10.5 мм |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| PEI | IV |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R9 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(60,23,76) HEX: #c2c295 RGB: 194, 194, 149 | RAL Design: 110 80 20 Mint Ice Green (Зелене М'яте Морозиво)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5645 5645 | |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








3 reviews for Плитка 16x65.5 Maloe Bianco Gres Szkl. Rekt. Mat. з колекції Maloe Paradyz