

Керамічна плитка Плитка 59.8x59.8 Lamiera Brown Gres Szkl. Rekt. Mat. з колекції Lameria Paradyz виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 59.8x59.8 Lamiera Brown Gres Szkl. Rekt. Mat. найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 59.8см і довжина плитки дорівнює 59.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7008 Сіре хакі Pantone 7497. |
Плитка 59.8x59.8 Lamiera Brown Gres Szkl. Rekt. Mat. з колекції Lameria Paradyz може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 59.8x59.8 Лемірєй Броуун Грс Сзкл. Рект. Мет. з колекції Леймарія Паредйз", на неправильно прочитаном як "Плитка 59.8x59.8 Ламіера Бровн Грес Сзкл. Рект. Мат. з колекції Ламеріа Парадюз". Виробник цієї плитки Paradyz може бути помилково написаний як Paradyz, Паредйз, Парадюз і навіть як Зфкфвня, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 59.8 × 59.8 см |
| Вага | 21.94 кг |
| Країна | Польща |
| Бренд | Paradyz |
| Серія | Lamiera |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.07 |
| Товщина | 9 мм |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| PEI | III |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R9 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,43,41) HEX: #695a3c RGB: 105, 90, 60 | RAL Design: 085 40 20 Khaki Green (Зелений Хакі)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 7497 7497 | |
| hsv(30,57,41) HEX: #694b2d RGB: 105, 75, 45 | RAL Design: 070 40 20 Huckleberry Brown (Коричнева Горобина Глоговина)RAL Classic: 8007 Олень коричневийPantone: 7532 7532 | |
| hsv(36,63,47) HEX: #785a2c RGB: 120, 90, 44 | RAL Design: 075 40 30 Bark Brown (Коричнева Кора)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 147 147 | |
| hsv(40,38,47) HEX: #78694a RGB: 120, 105, 74 | RAL Design: 085 50 20 Pyrite Slate Green (Зелений Пірит)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 7497 7497 | |
| hsv(30,75,47) HEX: #784b1e RGB: 120, 75, 30 | RAL Design: 070 40 40 Autumn Gold (Золота Осінь)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 463 463 | |
| hsv(36,56,53) HEX: #87693b RGB: 135, 105, 59 | RAL Design: 080 50 30 Chili Green (Зелений Чилі)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 872 872 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(60,13,47) HEX: #787868 RGB: 120, 120, 104 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7003 Сірий мохPantone: 444 444 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плитка 59.8x59.8 Lamiera Brown Gres Szkl. Rekt. Mat. з колекції Lameria Paradyz