

Керамічна плитка Сходовий елемент 29.8x59.8 Intero Grafit Stopnica Prosta Nacinana Mat. з колекції Intero Paradyz виробництва Польща хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Сходовий елемент 29.8x59.8 Intero Grafit Stopnica Prosta Nacinana Mat. найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.8см і довжина плитки дорівнює 59.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8019 Сіро-коричневий Pantone 8100. |
Сходовий елемент 29.8x59.8 Intero Grafit Stopnica Prosta Nacinana Mat. з колекції Intero Paradyz може бути прочитано англійською мовою як "Сходовий елемент 29.8x59.8 Інтаро Грефіт Стопнікєй Простєй Несіненєй Мет. з колекції Інтаро Паредйз", на неправильно прочитаном як "Сходовий елемент 29.8x59.8 Інтеро Графіт Стопніка Проста Накінана Мат. з колекції Інтеро Парадюз". Виробник цієї плитки Paradyz може бути помилково написаний як Paradyz, Паредйз, Парадюз і навіть як Зфкфвня, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29.8 × 59.8 см |
| Вага | 14.84 кг |
| Країна | Польща |
| Бренд | Paradyz |
| Серія | Intero |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.71 |
| Товщина | 10 мм |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Вид | Елемент сходу |
| Колір | сірий |
| hsv(0,14,41) HEX: #695a5a RGB: 105, 90, 90 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,17,35) HEX: #594a4a RGB: 89, 74, 74 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Сходовий елемент 29.8x59.8 Intero Grafit Stopnica Prosta Nacinana Mat. з колекції Intero Paradyz