

Керамічна плитка Плитка 17.1x19.8 Esagon Cube Grey Sciana з колекції Esagon Paradyz виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 17.1x19.8 Esagon Cube Grey Sciana найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 17.1см і довжина плитки дорівнює 19.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7042 Транспортний сірий A Pantone 277. |
Плитка 17.1x19.8 Esagon Cube Grey Sciana з колекції Esagon Paradyz може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 17.1x19.8 Ізейгон К'ю Грей Сшіанєй з колекції Ізейгон Паредйз", на неправильно прочитаном як "Плитка 17.1x19.8 Есагон Кубе Греі Скіана з колекції Есагон Парадюз". Виробник цієї плитки Paradyz може бути помилково написаний як Paradyz, Паредйз, Парадюз і навіть як Зфкфвня, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 17.1 × 19.8 см |
| Вага | 10.13 кг |
| Країна | Польща |
| Бренд | Paradyz |
| Серія | Esagon |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.77 |
| Товщина | 7.5 мм |
| Штук в упаковці | 30 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Біла гліна |
| Поверхня | Матова |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий антрацит |
| hsv(180,7,88) HEX: #d1e0e0 RGB: 209, 224, 224 | RAL Design: 210 85 05 Siesta White (Біла Сієста)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 277 277 | |
| hsv(0,0,0) HEX: #000000 RGB: 0, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,6,100) HEX: #fff0f0 RGB: 255, 240, 240 | RAL Design: 360 93 05 Arrowhead White (Білий Стрілолист)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Плитка 17.1x19.8 Esagon Cube Grey Sciana з колекції Esagon Paradyz