

Керамічна плитка Плитка 40x40 Ermo Beige Podloga з колекції Enya Paradyz виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 40x40 Ermo Beige Podloga найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 40см і довжина плитки дорівнює 40см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5507. |
Плитка 40x40 Ermo Beige Podloga з колекції Enya Paradyz може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 40x40 Єрмо Бейдж Подлогєй з колекції Іньєй Паредйз", на неправильно прочитаном як "Плитка 40x40 Ермо Беіге Подлога з колекції Енюа Парадюз". Виробник цієї плитки Paradyz може бути помилково написаний як Paradyz, Паредйз, Парадюз і навіть як Зфкфвня, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 40 × 40 см |
| Вага | 28 кг |
| Країна | Польща |
| Бренд | Paradyz |
| Серія | Ermeo-Ermo |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.60 |
| Товщина | 8.5 мм |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Біла гліна |
| Поверхня | Матова |
| PEI | IV |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | сірий |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Плитка 40x40 Ermo Beige Podloga з колекції Enya Paradyz