

Керамічна плитка Декор 30x60 Ermeo Grys Inserto B з колекції Enya Paradyz виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор 30x60 Ermeo Grys Inserto B найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 5503. |
Декор 30x60 Ermeo Grys Inserto B з колекції Enya Paradyz може бути прочитано англійською мовою як "Декор 30x60 Єрміо Грйс Інсарто з колекції Іньєй Паредйз", на неправильно прочитаном як "Декор 30x60 Ермео Грюс Інсерто Б з колекції Енюа Парадюз". Виробник цієї плитки Paradyz може бути помилково написаний як Paradyz, Паредйз, Парадюз і навіть як Зфкфвня, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 3.2 кг |
| Країна | Польща |
| Бренд | Paradyz |
| Серія | Ermeo-Ermo |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.18 |
| Товщина | 9 мм |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Біла гліна |
| Поверхня | Матова |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(120,9,65) HEX: #97a697 RGB: 151, 166, 151 | RAL Design: 140 70 10 Wormwood Green (Зелений Вермут)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 | |
| hsv(120,10,59) HEX: #879687 RGB: 135, 150, 135 | RAL Design: 150 60 10 Pointed Cabbage Green (Зелена Гострокінцева Капуста)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 5503 5503 | |
| hsv(90,17,71) HEX: #a6b596 RGB: 166, 181, 150 | RAL Design: 130 70 20 Soap Green (Зелене Мило)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 623 623 | |
| hsv(120,13,47) HEX: #687868 RGB: 104, 120, 104 | RAL Design: 150 50 10 Sage Green Grey (Зелено-Сірий Шавлія)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 5487 5487 | |
| hsv(120,11,53) HEX: #788778 RGB: 120, 135, 120 | RAL Design: 150 50 10 Sage Green Grey (Зелено-Сірий Шавлія)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 625 625 | |
| hsv(120,8,76) HEX: #b2c2b2 RGB: 178, 194, 178 | RAL Design: 150 85 10 Transparent White (Прозорий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 | |
| hsv(120,14,41) HEX: #5a695a RGB: 90, 105, 90 | RAL Design: 150 40 10 Felt Green (Зелена Повсть)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 5545 5545 | |
| hsv(120,17,35) HEX: #4a594a RGB: 74, 89, 74 | RAL Design: 150 30 10 Thyme Green (Зелений Тимьян)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 5477 5477 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Декор 30x60 Ermeo Grys Inserto B з колекції Enya Paradyz