

Керамічна плитка Плитка 30x60 Ermeo Beige Sciana з колекції Enya Paradyz виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 30x60 Ermeo Beige Sciana найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1000 Зелено-бежевий Pantone 559. |
Плитка 30x60 Ermeo Beige Sciana з колекції Enya Paradyz може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 30x60 Єрміо Бейдж Сшіанєй з колекції Іньєй Паредйз", на неправильно прочитаном як "Плитка 30x60 Ермео Беіге Скіана з колекції Енюа Парадюз". Виробник цієї плитки Paradyz може бути помилково написаний як Paradyz, Паредйз, Парадюз і навіть як Зфкфвня, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 23.18 кг |
| Країна | Польща |
| Бренд | Paradyz |
| Серія | Ermeo-Ermo |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 |
| Товщина | 9 мм |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Біла гліна |
| Поверхня | Матова |
| Вид | Плитка |
| Колір | біло сірий коричнево-сірий |
| hsv(60,21,82) HEX: #d1d1a5 RGB: 209, 209, 165 | RAL Design: 110 80 20 Mint Ice Green (Зелене М'яте Морозиво)RAL Classic: 1000 Зелено-бежевийPantone: 559 559 | |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Плитка 30x60 Ermeo Beige Sciana з колекції Enya Paradyz