

Керамічна плитка Плитка 30x30 Cotto Crema Klinkier з колекції Cotto Paradyz виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 30x30 Cotto Crema Klinkier найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Плитка 30x30 Cotto Crema Klinkier з колекції Cotto Paradyz може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 30x30 Котто Кремєй Клінкір з колекції Котто Паредйз", на неправильно прочитаном як "Плитка 30x30 Котто Срема Клінкіер з колекції Котто Парадюз". Виробник цієї плитки Paradyz може бути помилково написаний як Paradyz, Паредйз, Парадюз і навіть як Зфкфвня, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 24.96 кг |
| Країна | Польща |
| Бренд | Paradyz |
| Серія | Cotto |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.99 |
| Товщина | 11 мм |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Матова |
| PEI | IV |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R9 |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Плитка 30x30 Cotto Crema Klinkier з колекції Cotto Paradyz