

Керамічна плитка Цоколь 29.8x29.8 Altea Nero Mozaika Prasowana K.2,3X4,8 з колекції Altea-Albir Paradyz виробництва Польща хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Цоколь 29.8x29.8 Altea Nero Mozaika Prasowana K.2,3X4,8 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.8см і довжина плитки дорівнює 29.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9005 Чорний бурштин. |
Цоколь 29.8x29.8 Altea Nero Mozaika Prasowana K.2,3X4,8 з колекції Altea-Albir Paradyz може бути прочитано англійською мовою як "Цоколь 29.8x29.8 Олтеей Наро Мозейкєй Презоууонєй К.2,3гз4,8 з колекції Олтеей Олбєр Паредйз", на неправильно прочитаном як "Цоколь 29.8x29.8 Алтеа Неро Мозаіка Прасована К.2,3кс4,8 з колекції Алтеа Албір Парадюз". Виробник цієї плитки Paradyz може бути помилково написаний як Paradyz, Паредйз, Парадюз і навіть як Зфкфвня, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29.8 × 29.8 см |
| Вага | 13.26 кг |
| Країна | Польща |
| Бренд | Paradyz |
| Серія | Altea-Albir |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.07 |
| Товщина | 6 мм |
| Штук в упаковці | 12 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Вид | Цоколь |
| Морозостійкість | так |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,0) HEX: #000000 RGB: 0, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(60,100,6) HEX: #0f0f00 RGB: 15, 15, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,50,12) HEX: #1f0f0f RGB: 31, 15, 15 | RAL Design: 020 20 10 Night Red (Нічна Заграва)RAL Classic: 3007 Чорно-червонийPantone: 504 504 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Цоколь 29.8x29.8 Altea Nero Mozaika Prasowana K.2,3X4,8 з колекції Altea-Albir Paradyz