

Керамічна плитка Панно Set 3 Tropical Morado 31x60 Armonia Ape з колекції Armonia Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Панно Set 3 Tropical Morado 31x60 Armonia Ape найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8017 Шоколадно-коричневий Pantone Black 5. |
Панно Set 3 Tropical Morado 31x60 Armonia Ape з колекції Armonia Ape може бути прочитано англійською мовою як "Панно Сет 3 Тропікел Морейдо 31x60 Армонія Еп з колекції Армонія Еп", на неправильно прочитаном як "Панно Сет 3 Тропікал Морадо 31x60 Армоніа Апе з колекції Армоніа Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 31 × 60 см |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Armonia Ape |
| Колекція | Armonia |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | невідомо |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 6 шт / 21.6 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | A016405 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Панно |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,33,18) HEX: #2e1f1f RGB: 46, 31, 31 | RAL Design: 020 20 10 Night Red (Нічна Заграва)RAL Classic: 8017 Шоколадно-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,22,53) HEX: #876969 RGB: 135, 105, 105 | RAL Design: 030 50 10 Earth Red (Земельно-Червоний)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(15,29,82) HEX: #d1a494 RGB: 209, 164, 148 | RAL Design: 040 70 20 Soft Sienna (М'яка Сієна)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 5225 5225 | |
| hsv(0,20,59) HEX: #967878 RGB: 150, 120, 120 | RAL Design: 030 50 10 Earth Red (Земельно-Червоний)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(20,43,41) HEX: #694b3c RGB: 105, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(15,31,76) HEX: #c29586 RGB: 194, 149, 134 | RAL Design: 050 70 20 Amber Grey (Сірий Бурштин)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 5005 5005 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Панно Set 3 Tropical Morado 31x60 Armonia Ape з колекції Armonia Ape