

Керамічна плитка Панно Mural Samui 120x120 Bali Stone Mainzu з колекції Bali Stone Mainzu виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Панно Mural Samui 120x120 Bali Stone Mainzu найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 263. |
Панно Mural Samui 120x120 Bali Stone Mainzu з колекції Bali Stone Mainzu може бути прочитано англійською мовою як "Панно Мєрел Семі 120x120 Болі Стан Мейнза з колекції Болі Стан Мейнза", на неправильно прочитаном як "Панно Мурал Самуі 120x120 Балі Стоне Маінзу з колекції Балі Стоне Маінзу". Виробник цієї плитки Mainzu може бути помилково написаний як Mainzu, Mainz, Мейнза, Маінзу і навіть як Ьфштяг, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 120 × 120 см |
| Вага | 15.71 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Mainzu |
| Серія | Bali Stone Mainzu |
| Колекція | Bali Stone |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1 шт / 29.8 кг |
| Штук в упаковці | 16 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 187328 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Панно |
| Колір | сірий |
| hsv(0,7,88) HEX: #e0d1d1 RGB: 224, 209, 209 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(120,13,47) HEX: #687868 RGB: 104, 120, 104 | RAL Design: 150 50 10 Sage Green Grey (Зелено-Сірий Шавлія)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 5487 5487 | |
| hsv(0,7,82) HEX: #d1c2c2 RGB: 209, 194, 194 | RAL Design: 020 80 05 Aurora Grey (Сіра Аврора)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,8,76) HEX: #c2b2b2 RGB: 194, 178, 178 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(0,8,71) HEX: #b5a7a7 RGB: 181, 167, 167 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Панно Mural Samui 120x120 Bali Stone Mainzu з колекції Bali Stone Mainzu