Панно Hare In Hiding Colour On Off White 25.4x12.7 Classic Winchester з колекції Classic Winchester
Winchester
Керамічна плитка Панно Hare In Hiding Colour On Off White 25.4x12.7 Classic Winchester з колекції Classic Winchester виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Панно Hare In Hiding Colour On Off White 25.4x12.7 Classic Winchester найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25.4см і довжина плитки дорівнює 12.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9001 Кремово-білий Pantone 7443. |
Панно Hare In Hiding Colour On Off White 25.4x12.7 Classic Winchester з колекції Classic Winchester може бути прочитано англійською мовою як "Панно Хар Ін Хідінг Колоер Он Офф Віт 25.4x12.7 Клесшік Вінчестар з колекції Клесшік Вінчестар", на неправильно прочитаном як "Панно Харе Ін Хідінг Колоур Он Офф Вхіте 25.4x12.7 Классіс Вінчестер з колекції Классіс Вінчестер". Виробник цієї плитки Winchester може бути помилково написаний як Winchester, Вінчестар, Вінчестер і навіть як Цштсруіеук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 25.4 × 12.7 см |
| Країна | Англія |
| Бренд | Winchester |
| Серія | Classic Winchester |
| Колекція | Classic |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1 шт / 0.58 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | W.1703 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Панно |
| hsv(30,12,100) HEX: #fff0e0 RGB: 255, 240, 224 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 9001 Кремово-білийPantone: 7443 7443 | |
| hsv(60,13,94) HEX: #f0f0d1 RGB: 240, 240, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 1013 Перлинно-білийPantone: 5523 5523 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(45,27,88) HEX: #e0d1a4 RGB: 224, 209, 164 | RAL Design: 095 85 20 Dull Light Yellow (Мутний Світло-Жовтий)RAL Classic: 1014 Слонова кісткаPantone: 454 454 | |
| hsv(40,27,65) HEX: #a69779 RGB: 166, 151, 121 | RAL Design: 085 60 20 Pond Green (Зелений Ставок)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 415 415 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




4 reviews for Панно Hare In Hiding Colour On Off White 25.4x12.7 Classic Winchester з колекції Classic Winchester