

Керамічна плитка Панно Hand Made Gold Digit+ 120x240 Wide And Style Plus ABK з колекції Wide And Style Plus ABK виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Панно Hand Made Gold Digit+ 120x240 Wide And Style Plus ABK найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 240см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 263. |
Панно Hand Made Gold Digit+ 120x240 Wide And Style Plus ABK з колекції Wide And Style Plus ABK може бути прочитано англійською мовою як "Панно Хенд Мейд Гоулд Дігіт+ 120x240 Від Енд Стйл Плас Ебк з колекції Від Енд Стйл Плас Ебк", на неправильно прочитаном як "Панно Ханд Маде Голд Дігіт+ 120x240 Віде Анд Стюле Плус Абк з колекції Віде Анд Стюле Плус Абк". Виробник цієї плитки ABK може бути помилково написаний як ABK, Ебк, Абк і навіть як ФИЛ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 120 × 240 см |
| Вага | 31 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | ABK |
| Серія | Wide And Style Plus ABK |
| Колекція | Wide And Style Plus |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.62 м.кв. |
| Товщина | 7 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 4 шт / 201.6 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | PF60001851 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Панно |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(45,29,82) HEX: #d1c294 RGB: 209, 194, 148 | RAL Design: 095 80 20 Pale Olive (Блідо-Оливковий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 5803 5803 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






3 reviews for Панно Hand Made Gold Digit+ 120x240 Wide And Style Plus ABK з колекції Wide And Style Plus ABK