

Керамічна плитка Панно Decor Pol. Rect. Sauvage 120x120 Statuary Venato Ape з колекції Statuary Venato Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Панно Decor Pol. Rect. Sauvage 120x120 Statuary Venato Ape найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7010 Брезентово-сірий Pantone 5487. |
Панно Decor Pol. Rect. Sauvage 120x120 Statuary Venato Ape з колекції Statuary Venato Ape може бути прочитано англійською мовою як "Панно Декор Пол. Рект. Совейдж 120x120 Стейтаарі Венейто Еп з колекції Стейтаарі Венейто Еп", на неправильно прочитаном як "Панно Декор Пол. Рест. Сауваге 120x120 Статуарі Венато Апе з колекції Статуарі Венато Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 120 × 120 см |
| Вага | 14.49 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Statuary Venato Ape |
| Колекція | Statuary Venato |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 2.07 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1 шт / 33.44 кг |
| Штук в упаковці | 20 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | A035035 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Панно |
| Колір | сірий |
| hsv(120,13,47) HEX: #687868 RGB: 104, 120, 104 | RAL Design: 150 50 10 Sage Green Grey (Зелено-Сірий Шавлія)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 5487 5487 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(180,17,35) HEX: #4a5959 RGB: 74, 89, 89 | RAL Design: 200 40 05 Calcite Grey Green (Сіро-Зелений Вапняковий Шпат)RAL Classic: 7012 Базальтово-сірийPantone: 7546 7546 | |
| hsv(120,10,59) HEX: #879687 RGB: 135, 150, 135 | RAL Design: 150 60 10 Pointed Cabbage Green (Зелена Гострокінцева Капуста)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 5503 5503 | |
| hsv(120,8,71) HEX: #a7b5a7 RGB: 167, 181, 167 | RAL Design: 140 70 10 Wormwood Green (Зелений Вермут)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(120,11,53) HEX: #788778 RGB: 120, 135, 120 | RAL Design: 150 50 10 Sage Green Grey (Зелено-Сірий Шавлія)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 625 625 | |
| hsv(120,14,41) HEX: #5a695a RGB: 90, 105, 90 | RAL Design: 150 40 10 Felt Green (Зелена Повсть)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 5545 5545 | |
| hsv(120,9,65) HEX: #97a697 RGB: 151, 166, 151 | RAL Design: 140 70 10 Wormwood Green (Зелений Вермут)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(180,20,29) HEX: #3b4a4a RGB: 59, 74, 74 | RAL Design: 220 30 05 Panda Black (Чорна Панда)RAL Classic: 7026 Гранітовий сірийPantone: 7546 7546 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Панно Decor Pol. Rect. Sauvage 120x120 Statuary Venato Ape з колекції Statuary Venato Ape