

Керамічна плитка Панно Antiques Black Digit+ 120x240 Wide And Style Plus ABK з колекції Wide And Style Plus ABK виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Панно Antiques Black Digit+ 120x240 Wide And Style Plus ABK найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 240см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Панно Antiques Black Digit+ 120x240 Wide And Style Plus ABK з колекції Wide And Style Plus ABK може бути прочитано англійською мовою як "Панно Ентіквс Блек Дігіт+ 120x240 Від Енд Стйл Плас Ебк з колекції Від Енд Стйл Плас Ебк", на неправильно прочитаном як "Панно Антікьуес Бласк Дігіт+ 120x240 Віде Анд Стюле Плус Абк з колекції Віде Анд Стюле Плус Абк". Виробник цієї плитки ABK може бути помилково написаний як ABK, Ебк, Абк і навіть як ФИЛ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 120 × 240 см |
| Вага | 33.61 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | ABK |
| Серія | Wide And Style Plus ABK |
| Колекція | Wide And Style Plus |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.44 м.кв. |
| Товщина | 7 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 4 шт / 201.6 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | PF60001395 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Панно |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Панно Antiques Black Digit+ 120x240 Wide And Style Plus ABK з колекції Wide And Style Plus ABK