

Керамічна плитка Панно 45x60 Rice Decoro Garden Abianco Lux - Rice - M9E5 з колекції Rice Marazzi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Панно 45x60 Rice Decoro Garden Abianco Lux - Rice - M9E5 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 45см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 263. |
Панно 45x60 Rice Decoro Garden Abianco Lux - Rice - M9E5 з колекції Rice Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "Панно 45x60 Ріс Декоро Гарден Ебіанко Л'юкс Ріс M9E5 з колекції Ріс Мареззі", на неправильно прочитаном як "Панно 45x60 Ріке Декоро Гарден Абіанко Лукс Ріке M9E5 з колекції Ріке Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 45 × 60 см |
| Вага | 6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | Rice |
| Колекція | Rice Marazzi |
| Од.вимірювання | компл |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1компл. |
| Штук в упаковці | пл. |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | M9E5 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Панно |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






3 reviews for Панно 45x60 Rice Decoro Garden Abianco Lux - Rice - M9E5 з колекції Rice Marazzi