Панно 25x75 Ins. Delight Vital A+B+C (Fiore Iv/Su/Co) - Enjoy - PEJD01 з колекції Enjoy Paul Ceramiche
Paul Ceramiche

Керамічна плитка Панно 25x75 Ins. Delight Vital A+B+C (Fiore Iv/Su/Co) - Enjoy - PEJD01 з колекції Enjoy Paul Ceramiche виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Панно 25x75 Ins. Delight Vital A+B+C (Fiore Iv/Su/Co) - Enjoy - PEJD01 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 75см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Панно 25x75 Ins. Delight Vital A+B+C (Fiore Iv/Su/Co) - Enjoy - PEJD01 з колекції Enjoy Paul Ceramiche може бути прочитано англійською мовою як "Панно 25x75 Інс. Делайгт Вітел Е++к (фєр Ів/шу/ко) Інджой PEJD01 з колекції Інджой Пол Сареміч", на неправильно прочитаном як "Панно 25x75 Інс. Делігхт Вітал А+б+с (фіоре Ів/су/ко) Енджоі PEJD01 з колекції Енджоі Паул Кераміче". Виробник цієї плитки Paul Ceramiche може бути помилково написаний як Paulceramiche, Paul Ceramich, Пол Сареміч, Паул Кераміче і навіть як Зфгд Сукфьшсру, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 25 × 75 см |
| Вага | 7.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Paul Ceramiche |
| Серія | Enjoy |
| Колекція | Enjoy Paul Ceramiche |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 8,3 мм |
| Пакувальна норма | 3 шт |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | PEJD01 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Панно |
| Колір | бежевий коричнево-сірий |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(43,44,94) HEX: #f0d286 RGB: 240, 210, 134 | RAL Design: 090 85 40 March Yellow (Жовтий Березень)RAL Classic: 1002 Пісочно-жовтийPantone: 615 615 | |
| hsv(40,40,88) HEX: #e0c287 RGB: 224, 194, 135 | RAL Design: 085 80 30 Moonlight Yellow (Жовте Місячне Світло)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 4535 4535 | |
| hsv(34,47,88) HEX: #e0b377 RGB: 224, 179, 119 | RAL Design: 075 80 40 Ash Yellow (Жовтий Ясен)RAL Classic: 1002 Пісочно-жовтийPantone: 728 728 | |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Панно 25x75 Ins. Delight Vital A+B+C (Fiore Iv/Su/Co) - Enjoy - PEJD01 з колекції Enjoy Paul Ceramiche