Мозаїка Reverse Mosaico Triangolo Crystal Artic Lappato - 30x30 -15642 Reverse з колекції Reverse Settecento



Керамічна плитка Мозаїка Reverse Mosaico Triangolo Crystal Artic Lappato - 30x30 -15642 Reverse з колекції Reverse Settecento виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Reverse Mosaico Triangolo Crystal Artic Lappato - 30x30 -15642 Reverse найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Мозаїка Reverse Mosaico Triangolo Crystal Artic Lappato - 30x30 -15642 Reverse з колекції Reverse Settecento може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Реварс Мозейко Тріанголо Крйстел Артік Леппейто 30x30 15642 Реварс з колекції Реварс Сеттесенто", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Реверсе Мосаісо Тріанголо Срюстал Артіс Лаппато 30x30 15642 Реверсе з колекції Реверсе Сеттесенто". Виробник цієї плитки Settecento може бути помилково написаний як Settecento, Settecent, Сеттесенто, Сеттесенто і навіть як Іуееусутещ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Трикутник |
| Розміри шматочка | 7x7x10 см |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 11.04 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Settecento |
| Серія | Reverse Settecento |
| Колекція | Reverse |
| Ефект | Мармур |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.54 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | -15642 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | мозаїка |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















0 reviews for Мозаїка Reverse Mosaico Triangolo Crystal Artic Lappato - 30x30 -15642 Reverse з колекції Reverse Settecento