Мозаїка D OUD HONEY TRIGEO AS C R - 30x30 38147 Oud з колекції Oud Peronda Museum
Peronda Museum

Керамічна плитка Мозаїка D OUD HONEY TRIGEO AS C R - 30x30 38147 Oud з колекції Oud Peronda Museum виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка D OUD HONEY TRIGEO AS C R - 30x30 38147 Oud найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1011 Коричнево-бежевий Pantone 451. |
Мозаїка D OUD HONEY TRIGEO AS C R - 30x30 38147 Oud з колекції Oud Peronda Museum може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Д Оад Ханей Тріджіо Ес К Р 30x30 38147 Оад з колекції Оад Паранєй М'юзум", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Д Оуд Хонеі Трігео Ас С Р 30x30 38147 Оуд з колекції Оуд Перонда Мусеум". Виробник цієї плитки Peronda Museum може бути помилково написаний як Perondamuseum, Паранєй М'юзум, Перонда Мусеум і навіть як Зукщтвф Ьгіугь, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Трикутник |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 15.88 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda Museum |
| Серія | Oud Peronda Museum |
| Колекція | Oud |
| Ефект | Деревина |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 8 |
| Товщина | 9 мм |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | 38147 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | мозаїка |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(36,45,65) HEX: #a6885b RGB: 166, 136, 91 | RAL Design: 085 60 30 Wood Green (Зелене Дерево)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 451 451 | |
| hsv(36,42,71) HEX: #b59769 RGB: 181, 151, 105 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7536 7536 | |
| hsv(30,40,59) HEX: #96785a RGB: 150, 120, 90 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(36,38,76) HEX: #c2a478 RGB: 194, 164, 120 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Мозаїка D OUD HONEY TRIGEO AS C R - 30x30 38147 Oud з колекції Oud Peronda Museum