Мозаїка D CHICAGO ROAD GEO SP - 25x25 32196 Chicago з колекції Chicago Peronda Museum
Peronda Museum

Керамічна плитка Мозаїка D CHICAGO ROAD GEO SP - 25x25 32196 Chicago з колекції Chicago Peronda Museum виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка D CHICAGO ROAD GEO SP - 25x25 32196 Chicago найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 25см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5435. |
Мозаїка D CHICAGO ROAD GEO SP - 25x25 32196 Chicago з колекції Chicago Peronda Museum може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Д Чікейго Роуд Джіо Сп 25x25 32196 Чікейго з колекції Чікейго Паранєй М'юзум", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Д Чісаго Роад Гео Сп 25x25 32196 Чісаго з колекції Чісаго Перонда Мусеум". Виробник цієї плитки Peronda Museum може бути помилково написаний як Perondamuseum, Паранєй М'юзум, Перонда Мусеум і навіть як Зукщтвф Ьгіугь, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розміри шматочка | variousGeometry |
| Розмір | 25 × 25 см |
| Вага | 5 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda Museum |
| Серія | Chicago Peronda Museum |
| Колекція | Chicago |
| Ефект | камінь |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 8 |
| Товщина | 7.5 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | 32196 |
| Вид | мозаїка |
| Тема | Geometry |
| Колір | сірий |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(0,7,82) HEX: #d1c2c2 RGB: 209, 194, 194 | RAL Design: 020 80 05 Aurora Grey (Сіра Аврора)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Мозаїка D CHICAGO ROAD GEO SP - 25x25 32196 Chicago з колекції Chicago Peronda Museum