

Керамічна плитка Мозаїка White 3D Mosaic 5x5 30x30 Maps Cerim з колекції Maps Cerim виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка White 3D Mosaic 5x5 30x30 Maps Cerim найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Мозаїка White 3D Mosaic 5x5 30x30 Maps Cerim з колекції Maps Cerim може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Віт 3D Мозейк 5x5 30x30 Мепс Сарім з колекції Мепс Сарім", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Вхіте 3D Мосаіс 5x5 30x30 Мапс Керім з колекції Мапс Керім". Виробник цієї плитки Cerim може бути помилково написаний як Cerim, Сарім, Керім і навіть як Сукшь, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 19.08 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cerim |
| Серія | Maps Cerim |
| Колекція | Maps |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.81 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 8 шт / 14.4 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 747470 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Мозаїка White 3D Mosaic 5x5 30x30 Maps Cerim з колекції Maps Cerim