

Керамічна плитка Мозаїка Vtc 20.58 32.2x32.2 Vetricolor 20 Bisazza з колекції Vetricolor 20 Bisazza виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Vtc 20.58 32.2x32.2 Vetricolor 20 Bisazza найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32.2см і довжина плитки дорівнює 32.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6001 Смарагдово-зелений Pantone 7473. |
Мозаїка Vtc 20.58 32.2x32.2 Vetricolor 20 Bisazza з колекції Vetricolor 20 Bisazza може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Втк 20.58 32.2x32.2 Ветріколор 20 Бізеззєй з колекції Ветріколор 20 Бізеззєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Втс 20.58 32.2x32.2 Ветрісолор 20 Бісазза з колекції Ветрісолор 20 Бісазза". Виробник цієї плитки Bisazza може бути помилково написаний як Bisazza, Bisazz, Бізеззєй, Бісазза і навіть як Ишіфяяф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 32.2 × 32.2 см |
| Вага | 14.49 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Bisazza |
| Серія | Vetricolor 20 Bisazza |
| Колекція | Vetricolor 20 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2.07 м.кв. |
| Товщина | 4 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 2.07 м.кв. / 20 шт / 14.49 кг |
| Штук в упаковці | 20 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 0120.58.2H |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(137,70,59) HEX: #2d964b RGB: 45, 150, 75 | RAL Design: 150 50 50 Rich Green (Насичений Зелений)RAL Classic: 6001 Смарагдово-зеленийPantone: 7473 7473 | |
| hsv(130,67,53) HEX: #2d873c RGB: 45, 135, 60 | RAL Design: 140 50 60 Temperamental Green (Темпераментний Зелений)RAL Classic: 6001 Смарагдово-зеленийPantone: 555 555 | |
| hsv(84,45,65) HEX: #88a65b RGB: 136, 166, 91 | RAL Design: 120 70 40 Light Birch Green (Світло-Зелена Береза)RAL Classic: 6025 Папоротево-зеленийPantone: 7489 7489 | |
| hsv(108,50,59) HEX: #5a964b RGB: 90, 150, 75 | RAL Design: 140 60 50 Parsley Green (Зелена Петрушка)RAL Classic: 6017 Травневий зеленийPantone: 556 556 | |
| hsv(75,36,65) HEX: #97a66a RGB: 151, 166, 106 | RAL Design: 120 60 30 Vesuvian Green (Зелений Везувій)RAL Classic: 1020 Оливково-жовтийPantone: 7494 7494 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка Vtc 20.58 32.2x32.2 Vetricolor 20 Bisazza з колекції Vetricolor 20 Bisazza