

Керамічна плитка Мозаїка Vtc 10.81 32.2x32.2 Vetricolor 10 Bisazza з колекції Vetricolor 10 Bisazza виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Vtc 10.81 32.2x32.2 Vetricolor 10 Bisazza найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32.2см і довжина плитки дорівнює 32.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3020 Транспортний червоний Pantone 187. |
Мозаїка Vtc 10.81 32.2x32.2 Vetricolor 10 Bisazza з колекції Vetricolor 10 Bisazza може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Втк 10.81 32.2x32.2 Ветріколор 10 Бізеззєй з колекції Ветріколор 10 Бізеззєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Втс 10.81 32.2x32.2 Ветріколор 10 Бісазза з колекції Ветріколор 10 Бісазза". Виробник цієї плитки Bisazza може бути помилково написаний як Bisazza, Bisazz, Бізеззєй, Бісазза і навіть як Ишіфяяф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 32.2 × 32.2 см |
| Вага | 7.21 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Bisazza |
| Серія | Vetricolor 10 Bisazza |
| Колекція | Vetricolor 10 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.03 м.кв. |
| Товщина | 4 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.03 м.кв. / 10 шт / 7.21 кг |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 0110.81.3L |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(355,85,76) HEX: #c21d2b RGB: 194, 29, 43 | RAL Design: 030 40 60 Emperor Cherry Red (Червона Імператорська Вишня)RAL Classic: 3020 Транспортний червонийPantone: 187 187 | |
| hsv(0,79,82) HEX: #d12c2c RGB: 209, 44, 44 | RAL Design: 040 50 70 Pompeii Red (Червоні Помпеї)RAL Classic: 3028 ЧервонийPantone: 1797 1797 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка Vtc 10.81 32.2x32.2 Vetricolor 10 Bisazza з колекції Vetricolor 10 Bisazza