Мозаїка Verde 25357 Adz 31.1x31.1 Nieve Antislip Onix Mosaico з колекції Nieve Antislip Onix Mosaico
Onix Mosaico

Керамічна плитка Мозаїка Verde 25357 Adz 31.1x31.1 Nieve Antislip Onix Mosaico з колекції Nieve Antislip Onix Mosaico виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Verde 25357 Adz 31.1x31.1 Nieve Antislip Onix Mosaico найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31.1см і довжина плитки дорівнює 31.1см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6027 Світло-зелений Pantone 7472. |
Мозаїка Verde 25357 Adz 31.1x31.1 Nieve Antislip Onix Mosaico з колекції Nieve Antislip Onix Mosaico може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Вард 25357 Едз 31.1x31.1 На'єв Ентісліп Онікс Мозейко з колекції На'єв Ентісліп Онікс Мозейко", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Верде 25357 Адз 31.1x31.1 Ніеве Антісліп Онікс Мосаіко з колекції Ніеве Антісліп Онікс Мосаіко". Виробник цієї плитки Onix Mosaico може бути помилково написаний як Onixmosaico, Onix Mosaic, Онікс Мозейко, Онікс Мосаіко і навіть як Щтшч Ьщіфшсщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 31.1 × 31.1 см |
| Вага | 9.14 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Onix Mosaico |
| Серія | Nieve Antislip Onix Mosaico |
| Колекція | Nieve Antislip |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.98 м.кв. |
| Товщина | 4.9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.98 м.кв. / 10 шт / 9.14 кг |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 2000978 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(165,33,71) HEX: #79b5a6 RGB: 121, 181, 166 | RAL Design: 180 70 20 Mint Bonbon Green (Зелений М'ятний Льодяник)RAL Classic: 6027 Світло-зеленийPantone: 7472 7472 | |
| hsv(168,45,65) HEX: #5ba697 RGB: 91, 166, 151 | RAL Design: 180 60 25 Petrol Green (Нафтовий Зелений)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 7472 7472 | |
| hsv(160,23,76) HEX: #95c2b3 RGB: 149, 194, 179 | RAL Design: 170 80 15 Swimming Pool Green (Зелений Плавальний Басейн)RAL Classic: 6027 Світло-зеленийPantone: 636 636 | |
| hsv(180,6,100) HEX: #f0ffff RGB: 240, 255, 255 | RAL Design: 220 90 05 Cold Soft Blue (Блакитне Холодне Світло)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 277 277 | |
| hsv(180,14,82) HEX: #b4d1d1 RGB: 180, 209, 209 | RAL Design: 210 80 10 Turquoise Grey (Бірюзово-Сірий)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 291 291 | |
| hsv(180,6,94) HEX: #e1f0f0 RGB: 225, 240, 240 | RAL Design: 220 90 05 Cold Soft Blue (Блакитне Холодне Світло)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 277 277 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




4 reviews for Мозаїка Verde 25357 Adz 31.1x31.1 Nieve Antislip Onix Mosaico з колекції Nieve Antislip Onix Mosaico