Мозаїка Tumbled Cream 30.5x30.5 Natural Mix Colori Viva з колекції Natural Mix Colori Viva
Colori Viva
Керамічна плитка Мозаїка Tumbled Cream 30.5x30.5 Natural Mix Colori Viva з колекції Natural Mix Colori Viva виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Tumbled Cream 30.5x30.5 Natural Mix Colori Viva найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30.5см і довжина плитки дорівнює 30.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 5. |
Мозаїка Tumbled Cream 30.5x30.5 Natural Mix Colori Viva з колекції Natural Mix Colori Viva може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Т'юмблед Креейм 30.5x30.5 Нетєрел Мікс Колорі Вівєй з колекції Нетєрел Мікс Колорі Вівєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Тумблед Среам 30.5x30.5 Натурал Мікс Колорі Віва з колекції Натурал Мікс Колорі Віва". Виробник цієї плитки Colori Viva може бути помилково написаний як Coloriviva, Colori Viv, Колорі Вівєй, Колорі Віва і навіть як Сщдщкш Мшмф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30.5 × 30.5 см |
| Вага | 22.1 кг |
| Країна | Індія |
| Бренд | Colori Viva |
| Серія | Natural Mix Colori Viva |
| Колекція | Natural Mix |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.07 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 10 шт / 21.7 кг |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | CV20258 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









3 reviews for Мозаїка Tumbled Cream 30.5x30.5 Natural Mix Colori Viva з колекції Natural Mix Colori Viva