

Керамічна плитка Мозаїка Tortora Basketweave 30x30 Villa D Este Vallelunga з колекції Villa D Este Vallelunga виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Tortora Basketweave 30x30 Villa D Este Vallelunga найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 7530. |
Мозаїка Tortora Basketweave 30x30 Villa D Este Vallelunga з колекції Villa D Este Vallelunga може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Торторєй Бескетуеейв 30x30 Вілєй Д Іст Велелангєй з колекції Вілєй Д Іст Велелангєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Тортора Баскетвеаве 30x30 Вілла Д Есте Валлелунга з колекції Вілла Д Есте Валлелунга". Виробник цієї плитки Vallelunga може бути помилково написаний як Vallelunga, Vallelung, Велелангєй, Валлелунга і навіть як Мфддудгтпф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 7.888 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Vallelunga |
| Серія | Villa D Este Vallelunga |
| Колекція | Villa D Este |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.422 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 6 шт / 9.85 кг |
| Штук в упаковці | 27 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | G12468 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,33,71) HEX: #b59779 RGB: 181, 151, 121 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7530 7530 | |
| hsv(30,36,65) HEX: #a6886a RGB: 166, 136, 106 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7 Warm Gray 7 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(20,23,76) HEX: #c2a495 RGB: 194, 164, 149 | RAL Design: 050 70 10 Bamboo Beige (Бежовий Бамбук)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 436 436 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,40,59) HEX: #96785a RGB: 150, 120, 90 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Мозаїка Tortora Basketweave 30x30 Villa D Este Vallelunga з колекції Villa D Este Vallelunga