

Керамічна плитка Мозаїка Sm 20.62 32.2x32.2 Smalto 20 Bisazza з колекції Smalto 20 Bisazza виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Sm 20.62 32.2x32.2 Smalto 20 Bisazza найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32.2см і довжина плитки дорівнює 32.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 5295. |
Мозаїка Sm 20.62 32.2x32.2 Smalto 20 Bisazza з колекції Smalto 20 Bisazza може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка См 20.62 32.2x32.2 Смолто 20 Бізеззєй з колекції Смолто 20 Бізеззєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка См 20.62 32.2x32.2 Смалто 20 Бісазза з колекції Смалто 20 Бісазза". Виробник цієї плитки Bisazza може бути помилково написаний як Bisazza, Bisazz, Бізеззєй, Бісазза і навіть як Ишіфяяф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 32.2 × 32.2 см |
| Вага | 14.49 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Bisazza |
| Серія | Smalto 20 Bisazza |
| Колекція | Smalto 20 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2.07 м.кв. |
| Товщина | 4 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 2.07 м.кв. / 20 шт / 14.49 кг |
| Штук в упаковці | 20 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 0120SM62.H |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(0,15,76) HEX: #c2a5a5 RGB: 194, 165, 165 | RAL Design: 030 70 10 Florida Grey (Сіра Флорида)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,14,82) HEX: #d1b4b4 RGB: 209, 180, 180 | RAL Design: 020 80 10 Quartz Rose (Рожевий Кварц)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 523 523 | |
| hsv(0,23,76) HEX: #c29595 RGB: 194, 149, 149 | RAL Design: 030 70 10 Florida Grey (Сіра Флорида)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 5215 5215 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка Sm 20.62 32.2x32.2 Smalto 20 Bisazza з колекції Smalto 20 Bisazza