

Керамічна плитка Мозаїка Sm 20.24 32.2x32.2 Smalto 20 Bisazza з колекції Smalto 20 Bisazza виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Sm 20.24 32.2x32.2 Smalto 20 Bisazza найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32.2см і довжина плитки дорівнює 32.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6034 Пастельно-бірюзовий Pantone 7458. |
Мозаїка Sm 20.24 32.2x32.2 Smalto 20 Bisazza з колекції Smalto 20 Bisazza може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка См 20.24 32.2x32.2 Смолто 20 Бізеззєй з колекції Смолто 20 Бізеззєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка См 20.24 32.2x32.2 Смалто 20 Бісазза з колекції Смалто 20 Бісазза". Виробник цієї плитки Bisazza може бути помилково написаний як Bisazza, Bisazz, Бізеззєй, Бісазза і навіть як Ишіфяяф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 32.2 × 32.2 см |
| Вага | 14.49 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Bisazza |
| Серія | Smalto 20 Bisazza |
| Колекція | Smalto 20 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2.07 м.кв. |
| Товщина | 4 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 2.07 м.кв. / 20 шт / 14.49 кг |
| Штук в упаковці | 20 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 0120SM24.H |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(180,18,65) HEX: #88a6a6 RGB: 136, 166, 166 | RAL Design: 200 70 10 Calcite Blue (Синій Кальцит)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 7458 7458 | |
| hsv(180,20,59) HEX: #789696 RGB: 120, 150, 150 | RAL Design: 200 60 10 North Cape Grey (Сірий Нордкап)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 549 549 | |
| hsv(180,8,76) HEX: #b2c2c2 RGB: 178, 194, 194 | RAL Design: 220 80 05 Pastel Blue (Пастельно-Синій)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Мозаїка Sm 20.24 32.2x32.2 Smalto 20 Bisazza з колекції Smalto 20 Bisazza