

Керамічна плитка Мозаїка Sm 20.22 32.2x32.2 Smalto 20 Bisazza з колекції Smalto 20 Bisazza виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Sm 20.22 32.2x32.2 Smalto 20 Bisazza найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32.2см і довжина плитки дорівнює 32.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5014 Голубино-синій Pantone 659. |
Мозаїка Sm 20.22 32.2x32.2 Smalto 20 Bisazza з колекції Smalto 20 Bisazza може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка См 20.22 32.2x32.2 Смолто 20 Бізеззєй з колекції Смолто 20 Бізеззєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка См 20.22 32.2x32.2 Смалто 20 Бісазза з колекції Смалто 20 Бісазза". Виробник цієї плитки Bisazza може бути помилково написаний як Bisazza, Bisazz, Бізеззєй, Бісазза і навіть як Ишіфяяф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 32.2 × 32.2 см |
| Вага | 14.49 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Bisazza |
| Серія | Smalto 20 Bisazza |
| Колекція | Smalto 20 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2.07 м.кв. |
| Товщина | 4 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 2.07 м.кв. / 20 шт / 14.49 кг |
| Штук в упаковці | 20 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 0120SM22.H |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(216,33,88) HEX: #96b4e0 RGB: 150, 180, 224 | RAL Design: 270 70 25 Boy Blue (Хлопчиковий Синій)RAL Classic: 5014 Голубино-синійPantone: 659 659 | |
| hsv(220,40,88) HEX: #87a5e0 RGB: 135, 165, 224 | RAL Design: 280 60 35 Organza Violet (Фіолетова Органза)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 2718 2718 | |
| hsv(210,27,88) HEX: #a4c2e0 RGB: 164, 194, 224 | RAL Design: 260 80 15 Wind Blue (Синій Вітер)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 7453 7453 | |
| hsv(210,25,94) HEX: #b4d2f0 RGB: 180, 210, 240 | RAL Design: 260 80 15 Wind Blue (Синій Вітер)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 7453 7453 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка Sm 20.22 32.2x32.2 Smalto 20 Bisazza з колекції Smalto 20 Bisazza