Мозаїка Shape Grigio Imperiale 30x30 Grand Tour Naxos з колекції Grand Tour Naxos
Знято з виробництва


Керамічна плитка Мозаїка Shape Grigio Imperiale 30x30 Grand Tour Naxos з колекції Grand Tour Naxos виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Shape Grigio Imperiale 30x30 Grand Tour Naxos найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Мозаїка Shape Grigio Imperiale 30x30 Grand Tour Naxos з колекції Grand Tour Naxos може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Шєп Грігє Імпаріол 30x30 Гренд Тоер Нексос з колекції Гренд Тоер Нексос", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Шапе Грігіо Імперіале 30x30 Гранд Тоур Наксос з колекції Гранд Тоур Наксос". Виробник цієї плитки Naxos може бути помилково написаний як Naxos, Нексос, Наксос і навіть як Тфчщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 33 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Naxos |
| Серія | Grand tour Naxos |
| Колекція | Grand tour |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.64 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 5 шт / 7.26 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 100946 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | білий коричнево-сірий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Мозаїка Shape Grigio Imperiale 30x30 Grand Tour Naxos з колекції Grand Tour Naxos