

Керамічна плитка Мозаїка Sand Mosaico Lapp 30x30 Q Stone Provenza з колекції Q Stone Provenza виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Sand Mosaico Lapp 30x30 Q Stone Provenza найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 7535. |
Мозаїка Sand Mosaico Lapp 30x30 Q Stone Provenza з колекції Q Stone Provenza може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Сенд Мозейко Лепп 30x30 К Стан Провензєй з колекції К Стан Провензєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Санд Мосаісо Лапп 30x30 Кь Стоне Провенза з колекції Кь Стоне Провенза". Виробник цієї плитки Provenza може бути помилково написаний як Provenza, Provenz, Провензєй, Провенза і навіть як Зкщмутяф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 6.8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Provenza |
| Серія | Q Stone Provenza |
| Колекція | Q Stone |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.45 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.45 м.кв. / 5 шт / 6.8 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Напівполірована |
| Артикул виробника | E13V |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(36,36,82) HEX: #d1b386 RGB: 209, 179, 134 | RAL Design: 080 80 30 Yellow Beige (Жовто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 7535 7535 | |
| hsv(36,38,76) HEX: #c2a478 RGB: 194, 164, 120 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 | |
| hsv(30,27,88) HEX: #e0c2a4 RGB: 224, 194, 164 | RAL Design: 070 80 20 Buttercup Yellow (Жовтий Лютик)RAL Classic: 1014 Слонова кісткаPantone: 434 434 | |
| hsv(36,42,71) HEX: #b59769 RGB: 181, 151, 105 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7536 7536 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Мозаїка Sand Mosaico Lapp 30x30 Q Stone Provenza з колекції Q Stone Provenza