Мозаїка Rythm Grigio Imperiale Light 39.5x22.8 Grand Tour Naxos з колекції Grand Tour Naxos
Знято з виробництва


Керамічна плитка Мозаїка Rythm Grigio Imperiale Light 39.5x22.8 Grand Tour Naxos з колекції Grand Tour Naxos виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Rythm Grigio Imperiale Light 39.5x22.8 Grand Tour Naxos найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 39.5см і довжина плитки дорівнює 22.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 7443. |
Мозаїка Rythm Grigio Imperiale Light 39.5x22.8 Grand Tour Naxos з колекції Grand Tour Naxos може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Рйзм Грігє Імпаріол Лайгт 39.5x22.8 Гренд Тоер Нексос з колекції Гренд Тоер Нексос", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Рютхм Грігіо Імперіале Лігхт 39.5x22.8 Гранд Тоур Наксос з колекції Гранд Тоур Наксос". Виробник цієї плитки Naxos може бути помилково написаний як Naxos, Нексос, Наксос і навіть як Тфчщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 39.5 × 22.8 см |
| Вага | 10.93 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Naxos |
| Серія | Grand tour Naxos |
| Колекція | Grand tour |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.552 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 5 шт / 8.55 кг |
| Штук в упаковці | 20 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 100956 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




3 reviews for Мозаїка Rythm Grigio Imperiale Light 39.5x22.8 Grand Tour Naxos з колекції Grand Tour Naxos