Мозаїка Russet 30.1x29 Hex Stoneglass Onix Mosaico з колекції Hex Stoneglass Onix Mosaico
Onix Mosaico

Керамічна плитка Мозаїка Russet 30.1x29 Hex Stoneglass Onix Mosaico з колекції Hex Stoneglass Onix Mosaico виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Russet 30.1x29 Hex Stoneglass Onix Mosaico найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30.1см і довжина плитки дорівнює 29см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8015 Каштаново-коричневий Pantone 4985. |
Мозаїка Russet 30.1x29 Hex Stoneglass Onix Mosaico з колекції Hex Stoneglass Onix Mosaico може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Р'юсет 30.1x29 Хекс Станеглес Онікс Мозейко з колекції Хекс Станеглес Онікс Мозейко", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Руссет 30.1x29 Хекс Стонегласс Онікс Мосаіко з колекції Хекс Стонегласс Онікс Мосаіко". Виробник цієї плитки Onix Mosaico може бути помилково написаний як Onixmosaico, Onix Mosaic, Онікс Мозейко, Онікс Мосаіко і навіть як Щтшч Ьщіфшсщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30.1 × 29 см |
| Вага | 5.22 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Onix Mosaico |
| Серія | Hex Stoneglass Onix Mosaico |
| Колекція | Hex Stoneglass |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.53 м.кв. |
| Товщина | 4.4 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 0.53 м.кв. / 6 шт / 5.22 кг |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 2003838 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(0,44,53) HEX: #874c4c RGB: 135, 76, 76 | RAL Design: 020 40 30 Hermosa Pink (Прекрасна Троянда)RAL Classic: 8015 Каштаново-коричневийPantone: 4985 4985 | |
| hsv(348,50,59) HEX: #964b5a RGB: 150, 75, 90 | RAL Design: 010 40 30 Dull Magenta (Мутно-Пурпурний)RAL Classic: 4002 Червоно-фіолетовийPantone: 682 682 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(348,45,65) HEX: #a65b6a RGB: 166, 91, 106 | RAL Design: 010 50 30 Marble Red (Червоний Мармур)RAL Classic: 4002 Червоно-фіолетовийPantone: 688 688 | |
| hsv(0,6,100) HEX: #fff0f0 RGB: 255, 240, 240 | RAL Design: 360 93 05 Arrowhead White (Білий Стрілолист)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Мозаїка Russet 30.1x29 Hex Stoneglass Onix Mosaico з колекції Hex Stoneglass Onix Mosaico