Мозаїка Rosso Levanto 30.5x30.5 Marble Mosaic Art And Natura з колекції Marble Mosaic Art And Natura
Art And Natura

Керамічна плитка Мозаїка Rosso Levanto 30.5x30.5 Marble Mosaic Art And Natura з колекції Marble Mosaic Art And Natura виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Rosso Levanto 30.5x30.5 Marble Mosaic Art And Natura найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30.5см і довжина плитки дорівнює 30.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Мозаїка Rosso Levanto 30.5x30.5 Marble Mosaic Art And Natura з колекції Marble Mosaic Art And Natura може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Росо Левенто 30.5x30.5 Марбл Мозейк Арт Енд Нетєрєй з колекції Марбл Мозейк Арт Енд Нетєрєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Россо Леванто 30.5x30.5 Марбле Мосаіс Арт Анд Натура з колекції Марбле Мосаіс Арт Анд Натура". Виробник цієї плитки Art And Natura може бути помилково написаний як Artandnatura, Art And Natur, Арт Енд Нетєрєй, Арт Анд Натура і навіть як Фке Фтв Тфегкф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30.5 × 30.5 см |
| Вага | 11.73 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Art And Natura |
| Серія | Marble Mosaic Art And Natura |
| Колекція | Marble Mosaic |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.47 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.47 м.кв. / 5 шт / 11.73 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Камень |
| Поверхня | Полірована |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | білий антрацит |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,50,12) HEX: #1f0f0f RGB: 31, 15, 15 | RAL Design: 020 20 10 Night Red (Нічна Заграва)RAL Classic: 3007 Чорно-червонийPantone: 504 504 | |
| hsv(0,33,18) HEX: #2e1f1f RGB: 46, 31, 31 | RAL Design: 020 20 10 Night Red (Нічна Заграва)RAL Classic: 8017 Шоколадно-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,25,24) HEX: #3d2e2e RGB: 61, 46, 46 | RAL Design: 020 20 05 Deep Brown (Коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,20,29) HEX: #4a3b3b RGB: 74, 59, 59 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,17,35) HEX: #594a4a RGB: 89, 74, 74 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Мозаїка Rosso Levanto 30.5x30.5 Marble Mosaic Art And Natura з колекції Marble Mosaic Art And Natura