

Керамічна плитка Мозаїка Red Snake 29.2x30 Mosaico Dune з колекції Mosaico Dune виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Red Snake 29.2x30 Mosaico Dune найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.2см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3020 Транспортний червоний Pantone 7427. |
Мозаїка Red Snake 29.2x30 Mosaico Dune з колекції Mosaico Dune може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Ред Снейк 29.2x30 Мозейко Д'юн з колекції Мозейко Д'юн", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Ред Снаке 29.2x30 Мосаіко Дуне з колекції Мосаіко Дуне". Виробник цієї плитки Dune може бути помилково написаний як Dune, Dun, Д'юн, Дуне і навіть як Вгту, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29.2 × 30 см |
| Вага | 12.96 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Dune |
| Серія | Mosaico Dune |
| Колекція | Mosaico |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.57 м.кв. |
| Товщина | 5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.57 м.кв. / 18 шт / 12.96 кг |
| Штук в упаковці | 18 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 186438 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-червоний |
| hsv(354,91,65) HEX: #a60f1e RGB: 166, 15, 30 | RAL Design: 040 40 67 China Red (Китайський Червоний)RAL Classic: 3020 Транспортний червонийPantone: 7427 7427 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Мозаїка Red Snake 29.2x30 Mosaico Dune з колекції Mosaico Dune