Мозаїка Quattro Brown Mix Nat-Text 30x30 Avenue Urbatek з колекції Avenue Urbatek
Urbatek

Керамічна плитка Мозаїка Quattro Brown Mix Nat-Text 30x30 Avenue Urbatek з колекції Avenue Urbatek виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Quattro Brown Mix Nat-Text 30x30 Avenue Urbatek найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 8100. |
Мозаїка Quattro Brown Mix Nat-Text 30x30 Avenue Urbatek з колекції Avenue Urbatek може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Кветтро Броуун Мікс Нет Текст 30x30 Евене Ербейтек з колекції Евене Ербейтек", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Кьуаттро Бровн Мікс Нат Текст 30x30 Авенуе Урбатек з колекції Авенуе Урбатек". Виробник цієї плитки Urbatek може бути помилково написаний як Urbatek, Ербейтек, Урбатек і навіть як Гкифеул, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 23 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Urbatek |
| Серія | Avenue Urbatek |
| Колекція | Avenue |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.99 м.кв. |
| Товщина | 10.4 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.99 м.кв. / 11 шт / 23 кг |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | C223023241 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(0,11,53) HEX: #877878 RGB: 135, 120, 120 | RAL Design: 020 50 05 Zircon Grey (Сірий Циркон)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,13,47) HEX: #786868 RGB: 120, 104, 104 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,50,12) HEX: #1f0f0f RGB: 31, 15, 15 | RAL Design: 020 20 10 Night Red (Нічна Заграва)RAL Classic: 3007 Чорно-червонийPantone: 504 504 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




4 reviews for Мозаїка Quattro Brown Mix Nat-Text 30x30 Avenue Urbatek з колекції Avenue Urbatek