

Керамічна плитка Мозаїка Pearl Attraction Mosaico Glossy 30x30 Prexious Rex з колекції Prexious Rex виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Pearl Attraction Mosaico Glossy 30x30 Prexious Rex найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5507. |
Мозаїка Pearl Attraction Mosaico Glossy 30x30 Prexious Rex з колекції Prexious Rex може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Пеарл Еттрекшен Мозейко Глосі 30x30 Прексєас Рекс з колекції Прексєас Рекс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Пеарл Аттрастіон Мосаіко Глоссі 30x30 Прексіоус Рекс з колекції Прексіоус Рекс". Виробник цієї плитки REX може бути помилково написаний як REX, Рекс, Рекс і навіть як КУЧ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 34.95 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | REX |
| Серія | Prexious Rex |
| Колекція | Prexious |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.45 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 11 шт / 22 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 756314 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Мозаїка Pearl Attraction Mosaico Glossy 30x30 Prexious Rex з колекції Prexious Rex