

Керамічна плитка Мозаїка Oslo 803/502/511/100/106 31.7x221.9 Degradados Vidrepur з колекції Degradados Vidrepur виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Oslo 803/502/511/100/106 31.7x221.9 Degradados Vidrepur найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31.7см і довжина плитки дорівнює 221.9см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Мозаїка Oslo 803/502/511/100/106 31.7x221.9 Degradados Vidrepur з колекції Degradados Vidrepur може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Осло 803/502/511/100/106 31.7x221.9 Дегредейдос Відрепєр з колекції Дегредейдос Відрепєр", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Осло 803/502/511/100/106 31.7x221.9 Деградадос Відрепур з колекції Деградадос Відрепур". Виробник цієї плитки VIDREPUR може бути помилково написаний як VIDREPUR, Відрепєр, Відрепур і навіть як МШВКУЗГК, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 31.7 × 221.9 см |
| Вага | 21.25 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | VIDREPUR |
| Серія | Degradados Vidrepur |
| Колекція | Degradados |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | невідомо |
| Товщина | 4 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | невідомо |
| Штук в упаковці | 18 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | NORDKAPP 24T |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(240,50,35) HEX: #2d2d59 RGB: 45, 45, 89 | RAL Design: 300 20 30 Ceremonial Purple (Церемоніальний Пурпур)RAL Classic: 5022 Нічний синійPantone: 2766 2766 | |
| hsv(240,38,47) HEX: #4a4a78 RGB: 74, 74, 120 | RAL Design: 290 40 25 Dusk Mauve (Лілові Сутінки)RAL Classic: 5002 Ультрамариново-синійPantone: 7456 7456 | |
| hsv(240,33,53) HEX: #5b5b87 RGB: 91, 91, 135 | RAL Design: 290 40 25 Dusk Mauve (Лілові Сутінки)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 7456 7456 | |
| hsv(240,43,41) HEX: #3c3c69 RGB: 60, 60, 105 | RAL Design: 290 30 25 Gloomy Blue (Синє затемнення)RAL Classic: 5022 Нічний синійPantone: 534 534 | |
| hsv(225,29,82) HEX: #94a4d1 RGB: 148, 164, 209 | RAL Design: 280 70 25 Aster Flower Blue (Синя Астра)RAL Classic: 5014 Голубино-синійPantone: 7451 7451 | |
| hsv(240,30,59) HEX: #696996 RGB: 105, 105, 150 | RAL Design: 290 50 20 Silk Crepe Mauve (Ліловий Шовковий Креп)RAL Classic: 5014 Голубино-синійPantone: 7456 7456 | |
| hsv(220,21,82) HEX: #a5b4d1 RGB: 165, 180, 209 | RAL Design: 280 70 20 Lilac Scent Soft Blue (Блакитний Аромат Бузку)RAL Classic: 5014 Голубино-синійPantone: 7451 7451 | |
| hsv(240,20,59) HEX: #787896 RGB: 120, 120, 150 | RAL Design: 290 50 15 Stormy Mauve (Ліловий Ураган)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 7456 7456 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









4 reviews for Мозаїка Oslo 803/502/511/100/106 31.7x221.9 Degradados Vidrepur з колекції Degradados Vidrepur