Мозаїка Oda Pandora 25 31.6x31.6 Elogy Mosavit з колекції Elogy Mosavit
Mosavit

Керамічна плитка Мозаїка Oda Pandora 25 31.6x31.6 Elogy Mosavit з колекції Elogy Mosavit виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Oda Pandora 25 31.6x31.6 Elogy Mosavit найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31.6см і довжина плитки дорівнює 31.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8000 Зелено-коричневий Pantone 7497. |
Мозаїка Oda Pandora 25 31.6x31.6 Elogy Mosavit з колекції Elogy Mosavit може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Одєй Пенорєй 25 31.6x31.6 Ілоджі Мозевіт з колекції Ілоджі Мозевіт", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Ода Пандора 25 31.6x31.6 Елогі Мосавіт з колекції Елогі Мосавіт". Виробник цієї плитки Mosavit може бути помилково написаний як Mosavit, Мозевіт, Мосавіт і навіть як Ьщіфмше, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 31.6 × 31.6 см |
| Вага | 8.6 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Mosavit |
| Серія | Elogy Mosavit |
| Колекція | Elogy |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.9 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.9 м.кв. / 10 шт / 8.6 кг |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(45,44,53) HEX: #87784c RGB: 135, 120, 76 | RAL Design: 090 50 30 Giant Cactus Green (Зелений Гігантський Кактус)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 7497 7497 | |
| hsv(40,38,47) HEX: #78694a RGB: 120, 105, 74 | RAL Design: 085 50 20 Pyrite Slate Green (Зелений Пірит)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 7497 7497 | |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(40,43,41) HEX: #695a3c RGB: 105, 90, 60 | RAL Design: 085 40 20 Khaki Green (Зелений Хакі)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 7497 7497 | |
| hsv(45,40,59) HEX: #96875a RGB: 150, 135, 90 | RAL Design: 090 60 30 Camouflage Olive (Захисний Оливковий)RAL Classic: 1020 Оливково-жовтийPantone: 451 451 | |
| hsv(48,45,65) HEX: #a6975b RGB: 166, 151, 91 | RAL Design: 095 60 30 Cypress Green (Зелений Кіпаріс)RAL Classic: 1020 Оливково-жовтийPantone: 451 451 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Мозаїка Oda Pandora 25 31.6x31.6 Elogy Mosavit з колекції Elogy Mosavit