

Керамічна плитка Мозаїка Musgo 23x33.5 Essen Vives з колекції Essen Vives виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Musgo 23x33.5 Essen Vives найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 23см і довжина плитки дорівнює 33.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1020 Оливково-жовтий Pantone 451. |
Мозаїка Musgo 23x33.5 Essen Vives з колекції Essen Vives може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка М'юсго 23x33.5 Ісен Вівс з колекції Ісен Вівс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Мусго 23x33.5 Ессен Вівес з колекції Ессен Вівес". Виробник цієї плитки Vives може бути помилково написаний як Vives, Вівс, Вівес і навіть як Мшмуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 23 × 33.5 см |
| Вага | 15.73 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Vives |
| Серія | Essen Vives |
| Колекція | Essen |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Товщина | 9.1 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. / 13 шт / 15.73 кг |
| Штук в упаковці | 13 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | TX0260A |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(45,36,65) HEX: #a6976a RGB: 166, 151, 106 | RAL Design: 090 60 30 Camouflage Olive (Захисний Оливковий)RAL Classic: 1020 Оливково-жовтийPantone: 451 451 | |
| hsv(45,31,76) HEX: #c2b386 RGB: 194, 179, 134 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 | |
| hsv(45,33,71) HEX: #b5a679 RGB: 181, 166, 121 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 7536 7536 | |
| hsv(60,13,94) HEX: #f0f0d1 RGB: 240, 240, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 1013 Перлинно-білийPantone: 5523 5523 | |
| hsv(45,40,59) HEX: #96875a RGB: 150, 135, 90 | RAL Design: 090 60 30 Camouflage Olive (Захисний Оливковий)RAL Classic: 1020 Оливково-жовтийPantone: 451 451 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка Musgo 23x33.5 Essen Vives з колекції Essen Vives