

Керамічна плитка Мозаїка Mosaico Zurich 31.5x100 Covelano Grespania з колекції Covelano Grespania виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Mosaico Zurich 31.5x100 Covelano Grespania найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31.5см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6034 Пастельно-бірюзовий Pantone 277. |
Мозаїка Mosaico Zurich 31.5x100 Covelano Grespania з колекції Covelano Grespania може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Мозейко Зєріч 31.5x100 Ковелейно Греспенія з колекції Ковелейно Греспенія", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Мосаіко Зуріч 31.5x100 Ковелано Греспаніа з колекції Ковелано Греспаніа". Виробник цієї плитки Grespania може бути помилково написаний як Grespania, Grespani, Греспенія, Греспаніа і навіть як Пкуізфтшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 31.5 × 100 см |
| Вага | 33.33 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Grespania |
| Серія | Covelano Grespania |
| Колекція | Covelano |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.44 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 13 шт / 1.25 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | CICREVPER-60 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(180,6,94) HEX: #e1f0f0 RGB: 225, 240, 240 | RAL Design: 220 90 05 Cold Soft Blue (Блакитне Холодне Світло)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 277 277 | |
| hsv(0,0,0) HEX: #000000 RGB: 0, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Мозаїка Mosaico Zurich 31.5x100 Covelano Grespania з колекції Covelano Grespania