Мозаїка Mosaico Ventaglio Power 28x29 Rock Symphony Roberto Cavalli з колекції Rock Symphony Roberto Cavalli



Керамічна плитка Мозаїка Mosaico Ventaglio Power 28x29 Rock Symphony Roberto Cavalli з колекції Rock Symphony Roberto Cavalli виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Mosaico Ventaglio Power 28x29 Rock Symphony Roberto Cavalli найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 28см і довжина плитки дорівнює 29см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Мозаїка Mosaico Ventaglio Power 28x29 Rock Symphony Roberto Cavalli з колекції Rock Symphony Roberto Cavalli може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Мозейко Вентеглє Пауе 28x29 Рок Сймфані Робарто Кевалі з колекції Рок Сймфані Робарто Кевалі", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Мосаісо Вентагліо Повер 28x29 Роск Сюмпхоні Роберто Саваллі з колекції Роск Сюмпхоні Роберто Саваллі". Виробник цієї плитки Roberto Cavalli може бути помилково написаний як Robertocavalli, Roberto Cavall, Робарто Кевалі, Роберто Саваллі і навіть як Кщиукещ Сфмфддш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 28 × 29 см |
| Вага | 24.9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Roberto Cavalli |
| Серія | Rock Symphony Roberto Cavalli |
| Колекція | Rock Symphony |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.03 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 4 шт / 8.5 кг |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 531564 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,20,29) HEX: #4a3b3b RGB: 74, 59, 59 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,25,24) HEX: #3d2e2e RGB: 61, 46, 46 | RAL Design: 020 20 05 Deep Brown (Коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,17,35) HEX: #594a4a RGB: 89, 74, 74 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,13,47) HEX: #786868 RGB: 120, 104, 104 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,14,41) HEX: #695a5a RGB: 105, 90, 90 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63











4 reviews for Мозаїка Mosaico Ventaglio Power 28x29 Rock Symphony Roberto Cavalli з колекції Rock Symphony Roberto Cavalli